Žaluzie a rolety

Dodáváme žaluzie všech typů dle specifických potřeb zákazníků.

Vertikální vnitřní žaluzie jsou moderním a elegantním doplňkem interiérů a v mohou nahradit záclony či závěsy. Je pro Vás připravena široká škála barevných odstínů a velký výběr materiálu lamel (látka, dřevo, plast), díky které vertikální žaluzie můžete doladit k jakémukoliv interiéru.

Venkovní žaluzie jsou nejosvědčenějším stínícím prvkem svého druhu. Nespornou výhodou venkovní žaluzie je vysoký stupeň zastínění, termoregulace a ochranný efekt včetně snižování úrovně hluku. Lamely venkovní žaluzie jsou z vysoce přizpůsobivé hliníkové slitiny jejíž povrch je upraven speciálním odolným lakem v barevném provedení dle aktuálního vzorníku Isotra.

Interiérové rolety plní nejen dekorativní funkci, ale také funkci zastiňovací. Intenzitu zastínění lze volit dle různých typů látky, např. světelně propustná či zatemňovací. Interiérové rolety jsou vyráběny jako volně visící nebo jako pevné s vodícími lištami.

Venkovní rolety splňují ty nejnáročnější požadavky. Tepelná izolace a ochrana vašeho soukromí před nepříznivými vlivy jako je počasí, hluk, světlo, vloupání – je hlavní přednost venkovních rolet. Venkovní rolety jsou vhodné jak pro dodatečnou montáž, tak pro montáž v novostavbách.

zaluzie