Standard OL

pětikomorahranatý design↔ 70 mmTrojité těsnění Dvojsklo

Plastová okna z německého pětikomorového profilového systému o stavební hloubce 70 mm a osazená izolačními dvojskly s Ug = 1,1 W.m-2.K-1 a švýcarským teplým nekovovým meziskelním rámečkem SWISSPACER U v současné době na trhu díky svým tepelně izolačním schopnostem se zásadním omezením rizika povrchových kondenzací jen těžko hledají srovnatelnou konkurenci. Standardně dosahují součinitele prostupu tepla okna Uw = 1,2 W.m-2.K-1.

Standardně využívaný systém středového těsnění s celkem 3 těsněními ve funkční spáře mezi rámem a křídlem (dvoustupňový těsnící systém) zabezpečuje vysokou odolnost oken proti zatékání, kvalitní celoobvodové kování MACO Multimatic (včetně mikroventilace a pojistky proti chybné manipulaci) umožňuje jejich velmi snadné a pohodlné užívání.

Okna elegantního “hranatého” designu vyztužená bohatě dimenzovanými ocelovými pozinkovanými výztužnými profily se dodávají v barvě bílé nebo v jednostranných či oboustranných barevných úpravách laminací folií v barvách RAL nebo v moderních imitacích dekorů dřeva.

Tak0 ve veryi s trojsklem.

Vyrábí se také s hliníkovým klipem.

standard-OL-obrazek_small


« Zpět
Vytvořit poptávku