Plastová okna

Naše plastová okna jsou vyráběna z z pěti-, šesti-, sedmi- a osmikomorových německých profilových systémů o stavební hloubce 70 až 90 mm. Jsou osazena izolačními trojskly s Ug = 0,5 / 0,6 / 0,7 W.m-2.K-1 nebo izolačními dvojskly s Ug = 1.1 W.m-2.K-1 a švýcarským teplým nekovovým meziskelním rámečkem SWISSPACER U v současné době na trhu díky svým tepelně izolačním schopnostem se zásadním omezením rizika povrchových kondenzací jen těžko hledají srovnatelnou konkurenci. Všechna naše plastová okna standardně využívají systém středového těsnění s celkem 3 těsněními ve funkční spáře mezi rámem a křídlem (dvoustupňový těsnící systém), který zabezpečuje vysokou odolnost oken proti zatékání, kvalitní celoobvodové kování MACO Multimatic, ROTO NT nebo SIEGENIA (včetně mikroventilace i pojistky proti chybné manipulaci) umožňuje jejich velmi snadné a pohodlné užívání.

PASIV HL 85

Uw = 0,72 W.m-2.K-1Uf = 0,96 W.m-2.K-1Ug = 0,5 W.m-2.K-1Trojité těsnění Trojsklo

Plastová okna z německého šestikomorového profilového systému ALUPLAST o stavební hloubce 85 mm (Uf = 0,96 W.m-2.K-1), osazená izolačními trojskly 4-18-4-18-4 s Ug = 0,5 W.m-2.K-1 a švýcarským teplým nekovovým meziskelním rámečkem SWISSPACER U (Ψ = 0,030 W.m-1.K-1) se řadí v současné době díky svým tepelně izolačním vlastnostem (Uw = 0,72 W.m-2.K-1) se zásadním omezením rizika povrchových kondenzací k nejlepším na trhu.

STANDARD OL

pětikomorahranatý design↔ 70 mmTrojité těsnění Dvojsklo
Plastová okna z německého pětikomorového profilového systému o stavební hloubce 70 mm osazená izolačními trojskly s Ug = 1,1 W.m-2.K-1 a švýcarským teplým nekovovým meziskelním rámečkem SWISSPACER U v současné době na trhu díky svým tepelně izolačním schopnostem se zásadním omezením rizika povrchových kondenzací jen těžko hledají srovnatelnou konkurenci. Standardně dosahují součinitele prostupu tepla okna Uw = 0,72 W.m-2.K-1.